Praca

Asystent/-ka tłumacza przysięgłego

Opis stanowiska

Oferta kierowana jest dla absolwentów oraz studentów ostatnich lat filologii germańskiej. Od kandydatów nie oczekujemy wieloletniego doświadczenia, ale doceniamy chęć do nauki i motywację do zdobywania doświadczeń w dziedzinie tłumaczeń.

Zakres czynności:

  • Wykonywanie tłumaczeń standardowych tekstów
  • Weryfikacja tłumaczeń pod względem technicznym (sprawdzanie kompletności tłumaczenia, pisowni, poprawności formatowania itp.)
  • Przygotowywanie plików do tłumaczenia
  • Dokumentowanie tłumaczeń

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Poprawna polszczyzna
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, staranność
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Przygotowanie do wykonywania zawodu tłumacza
  • Dostęp do wewnętrznych zasobów translatorskich
  • Komfortowe warunki pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kariera@lingconnect.pl

Key Account Manager

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami
  • Sprzedaż usług tłumaczeniowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wsparcie doradcze dla klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doskonała organizacja pracy, systematyczność
  • Silna orientacja na cel
  • Znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta

Oferujemy:

  • Doskonałe warunki do rozwoju zawodowego
  • Ciekawe projekty i ambitne zadania
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Indywidualny program szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy

Tłumacze tekstów specjalistycznych (praca zdalna)

Oferta kierowana jest dla tłumaczy języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego, posiadających duże doświadczenie w tłumaczeniach tekstów w jednym z następujących obszarów: medycyna/ farmacja/ prawo/ finanse/ technika/ IT.

Wymagania

  • Rozległa wiedza z zakresu wybranego obszaru specjalizacji (medycyna/ farmacja/ prawo/ finanse/ technika/ IT)
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w tłumaczeniach
  • Doskonała znajomość języka angielskiego/ niemieckiego/ francuskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami