O nas

Biuro Tłumaczeń LingConnect

LingConnect to biuro tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu. Świadczymy usługi tłumaczeniowe na ponad 50 języków. Obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Większość realizowanych przez nas usług dotyczy tłumaczeń z i na język angielski i niemiecki. Mamy bogate doświadczenie translatorskie w niemal każdej dziedzinie: począwszy od tłumaczeń dokumentów prawniczych, medycznych, aż po tłumaczenia z zakresu szeroko rozumianej techniki. Wiele z realizowanych przez nas tłumaczeń to tłumaczenia uwierzytelnione, potocznie określane jako tłumaczenia przysięgłe. Dzięki niemal stałej obecności w biurze tłumacza przysięgłego języka angielskiego i tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, niektóre tłumaczenia możemy wykonać bardzo szybko, nawet „od ręki”. Dotyczy to głównie tłumaczeń dokumentów samochodowych oraz dokumentów metrykalnych, jak akty urodzenia, małżeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby ceny naszych tłumaczeń były atrakcyjne, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się wypracować odpowiednie metody pracy, pozwalające na świadczenie usług tłumaczeniowych na bardzo wysokim poziomie. Jednym z elementów naszych standardowych działań w kierunku zachowania wysokiej jakości tłumaczeń jest dwustopniowa weryfikacja każdego tłumaczenia.

Poufność

Współpraca z naszymi klientami przebiega w atmosferze wzajemnego zaufania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci powierzając nam materiały do tłumaczenia, czy do wyceny, powierzają nam swoje tajemnice. Dlatego opracowaliśmy specjalne procedury zachowania poufności oraz bezpieczeństwa, dzięki którym zapewniamy naszym klientom poufność oraz bezpieczeństwo wszelkich materiałów i informacji, w posiadanie których wchodzimy w związku z realizacją tłumaczenia, jak również wszelkich innych czynności związanych z tłumaczeniami. Na życzenie podpisanie specjalne zobowiązanie do przestrzegania poufności.

Jakość tłumaczeń

Doskonale wiemy, że tłumaczenie to coś więcej niż prosta zamiana słów z jednego języka na inny. Profesjonalnie wykonane tłumaczenie musi precyzyjnie oddawać sens wypowiedzi, intencje autora i istotę przekazu. Dlatego, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług, wyspecjalizowaliśmy się w określonych obszarach tłumaczeń, w których na przestrzeni lat zyskaliśmy wysokie kompetencje i duże doświadczenie. Teksty wysoce specjalistyczne zawsze konsultujemy ze specjalistami danych dziedzin. Zlecając nam tłumaczenie nasi Klienci mogą być pewni, że otrzymają profesjonalnie wykonane tłumaczenie - z oddaniem istoty przekazu, definicji, a także sformułowań branżowych.

Wycena tłumaczeń

Prześlij pliki do bezpłatnej wyceny tłumaczeń

FORMULARZ WYCENY

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami